(0)

Абонентський термінал ZTE F660 v5 (вживані)

ZTE F660 v5 вживаніАртикул:ZTE F660 v5 (вживані)

Ціна

599 грн

+ -

Абонентський GPON-термінал ZTE F660 V5. 1 x PON (SC / APC), 2,5 Гбіт / с, 4 x Eth, 2 x POTS, 1 x USB, Wi-Fi, VoIP, IPTV, Q-VLAN ID, C-VLAN ID, S-VLAN ID , 199x35x150 мм, 0,7 кг, 11Вт, 4-й LAN порт налаштований під IPTV.

ZTE F660 V5 є модулем домашнього шлюзу для оптичної мережі GPON. Це обладнання, яке встановлюється безпосередньо у клієнта. На вигляд ZTE 660 нагадує звичайний WI FI роутер. Однак це не так. В невеликому за габаритними розмірами пристрої поєднане дуже багато функцій.
Першою відмінністю від інших клієнтських терміналів є використання сучасних оптичних технологій зв'язку xPON. Друге і не менш важлива відмінність - багатофункціональність. Тепер, крім підключення чотирьох стаціонарних комп'ютерів чи внутрішніх мереж через порти Ethernet (RJ 45) і кількох клієнтів за WI-FI, реалізована можливість підтримки флеш накопичувачів USB стандарту 2.0 і підтримка IPTV. Також є два порти POTS (RJ 11), що дозволяють підключити телефонні апарати і використовувати IP-телефонію паралельно з іншими функціями без втрати в якості зв'язку. Термінал також може похвалитися безліччю інших позитивних якостей, серед яких екологічна безпека, постійне оновлення програмного забезпечення і повна підтримка представниками виробника в багатьох країнах світу.

Функції терміналу:

GPON - Розподіл смуги пропускання, Адаптація GEM, T-CONT, Вимірювання параметрів і діагностика оптичних каналів;
WIFI;
VоIP - технологія здійснення телефонних дзвінків за допомогою інтернету;
USB;
Функції ETH - ETH OAM, обробки MAC-адрес, Обробка VLAN;
QoS;
Багатоадресне передача даних;
Переадресація і маршрутизація даних на рівні 3;
Підтримка IPv6 - новий протокол, який використовує довжину адреси 128 біт;
Функції управління;
Механізми забезпечення безпеки - Захист даних на інтерфейсі GPON, Придушення трафіку;
Енергозбереження в системі GPON;
Аварійна сигналізація;
Ведення статистики продуктивності для портів Ethernet.

Написати коментар

Рейтинг